Płatność

TRADYCYJNY PRZELEW NA KONTO

Płatności przelewem przyjmujemy na nasze konto banku PKO BP. Realizacja zamówienia i wysyłka towaru liczona jest od momentu zaksięgowania przez nas wpłaty na koncie. Zanim dokonasz przelewu dokładnie sprawdź numer naszego konta oraz kwotę przelewu. W tytule płatności proszę wpisać numer zamówienia.

Dane do płatności :
Nr konta PKO BP81 1020 3453 0000 8902 0252 2134
Hurtownia Kosmetyki Profesjonalnej
ul. Lwowska 15, 33-300 Nowy Sącz

 

PRZELEW ONLINE

Płatność przelewem online realizowana jest przez system tpay. Korzystając z tej usługi następuje przekierowanie na stronę serwisu właściwego dla wybranej formy płatności, umożliwiającego szybkie dokonanie płatności za zakupy w sklepie. 

 

PŁATNOŚĆ ZA POBRANIEM U KURIERA

Płatność następuje gotówką kurierowi w trakcie odbioru towaru. Ze względu na bezpieczeństwo kurierów,  wprowadzono ograniczenie pobrania w wysokości max 5000,00 zł. Zamówienia o większej wartości muszą być zapłacone przelewem tradycyjnym lub online.

 

SYSTEM RATALNY

Dostępne dla zakupów o wartości od 300 do 20 000 PLN. Brak ukrytych kosztów, opłat czy prowizji. Okres spłaty wynosi od 3 do 36 miesięcy. Elastyczność umożliwia dostosowanie warunków spłaty do swoich potrzeb. Kalkulator rat online, pozwoli obliczyć Ci wysokość raty przed dokonaniem zakupu.